7/24 Açık Profesyonel Kiralık Greenbox Whitebox Fotoğraf Stüdyomuz Levent’in kalbinde Sapphire AVM‘nin hemen arkasında  yer almaktadır.  Toplu taşıma ile (metro,otobüs,minibüs) kolayca stüdyomuza ulaşabilirsiniz.aracınızla rahatlıkla greenbox whitebox fotoğraf stüdyomuza gelebilirsiniz.

Kusursuz bir şekilde hizmet veren, 7/24 Açık kiralık greenbox ve whitebox fotoğraf stüdyosu kiralama tekliflerimiz sayesinde tüm sanatsal projelerinizi günlük veya saatlik olarak gerçekleştirmenize olanak sağlayacaktır.

Kurumsal Film ve Fotoğraf Çekim Stüdyosu

Greenbox Film Stüdyo: basit bir film,fotoğraf stüdyosundan çok daha fazlası olan bu yer, imajınıza göre inşa edilmiş ve düzenlenmiş kiralık video fotoğraf stüdyosudur.  İlham veren ve sıcak olan stüdyomuz, kendinizi hemen rahat ve hatta “evde” hissedeceğiniz bir Greenbox ve Whitebox Stüdyo olarak tasarlanmıştır.  Birkaç alana ayrılmış Profesyonel Fotoğraf Stüdyomuz şunları sunar:

Profesyonel ekipmanlarla tam donanımlı bir çekim alanı: aydınlatma açısından ihtiyacınız olan her şeyi bulacaksınız. Size sonsuz bir yeşil (Greenbox) ve sonsuz bir beyaz (Whitebox) arka plan sunulur.

Fotoğraf Çekimi sırasında modellerin tam bir mahremiyet içinde hazırlanmasına ve değiştirilmesine izin veren bir giyinme alanı mevcuttur.  Hassas makyaj için bir Hollywood ışıklı makyaj aynası ve masasına sahiptir.

Kiralama süresi boyunca size bir dinlenme alanı da sağlanacaktır.  Dinlenme alanından müşterilerinizi ve modellerinizi karşılamanıza, aynı zamanda çekimleri görebileceğiniz ve kahvenin genellikle yaratıcılığın yakıtı olduğunu bildiğimiz için, profesyonel fotoğraf stüdyomuzun her kiralamasına bir “açık kafe” ekliyoruz!

İhtiyaçlarınızın karşılanması için uzmanlarımız projelerinizi gerçekleştirmeniz için size çeşitli hizmetler sunmaktadır. profesyoneller için fotoğraf ve video stüdyosu kiralama, profesyonel fotoğrafçı, profesyonel kameraman, yönetmen, görüntü yönetmeni, make up, kuaför, asistan müsait oldukları durumlarda ücret karşılığında hizmet alabilirsiniz.

Özel efektler söz konusu olduğunda, temel tekniklerden biri, görüntüyü bilgisayar yazılımıyla işlemeden önce oyuncuları ve nesneleri (Greenbox)yeşil bir arka plana karşı çekmektir.  Dijital teknolojinin büyüsü sayesinde oyuncular ve nesneler sanki çekim bir cennet adasında gerçekleşmiş gibi ekranda belirecek.  Bir görüntü uzmanı olan Ramsoy ajans, bu tür hizmetleri özel donanımlı bir stüdyoda sunmaktadır.

Yeşil arka plan hakkında bilmeniz gerekenler: Bir nesneyi veya oyuncuyu yemyeşil bir ormanda veya bir uzay gemisinde görünmesini sağlamak için, kurulumu en basit ve en ucuz olan çözümdür.  tek tip renkli bir arka plan kullanmak için Teorik olarak videodaki üç temel renkten biri olan Kırmızı, Yeşil, Mavi kullanılabilirken, pratikte ten renginden en uzak iki renk olduğu için mavi ve yeşil tercih edilecektir.

Stüdyo Özellikleri:

Greenbox Stüdyo:   Tavan 3mt – Genişlik 4 mt – Derinlik 6.50 mt

Fotoğraf Stüdyosu: Tavan 3mt  – Genişlik 4.50 mt – Derinlik 4.70 mt

Ekipman Listesi:

Canon 5d mark3 Tüm Ekipmanları.

Canon 24/105 Lens

Canon Speedlite 600EX -RT Tepe Flaşı

Sony Kamera Tüm Ekipmanları

Prompter Outocue

Sony Kablosuz Yaka Mikrofonu

Sennheiser Kablousz Yaka Mikrofonu

Sennheiser 2x Çok Yönlü Kondenser Head Set Mikrofon

Manfrotto  055 Carbon Fiber Tripot

Secced Tripot

Taşınabilir 2×2 Greenbox Whitebox Fon Stand

Proaim Stüdyo Jimmy Jib

Elinchrom Elc Pro HD 2X 1000 W Set

Elinchrom  2x Bx 500 Ri Set

Hensel   3x 500 W 1X 800 W Set

Hensel – Elinchrom Softboxlar, Octobox, Difüzör, Işık Ayakları, Wireless Paraflash Tetikleyiciler, kablolar..

26 Adet 4×55 w Soğuk Kino Film Işıkları

3x 800 W Sıcak Işıklar

Greenbox
Greenbox2
Greenbox6
Greenbox8
Greenbox10
Kiralık Whitebox Fotoğraf Stüdyo
Greenbox4
Greenbox13
Greenbox3
Greenbox7
Greenbox9
Greenbox11

Nasıl çalışır ?

Çekimler tamamlandıktan sonra yeşil, özel yazılım kullanılarak veya Adobe Premiere, Sony Vegas veya Final Cut Pro gibi bir programda şeffaf hale getirilir.  Tüm tanınmış yazılımlar, bir “chromakey” arka plan altında çekilen görüntüleri işlemek için bir işlevle donatılmıştır.  Hareketsiz veya hareketli bir görüntü daha sonra saydamlığın yerini alarak illüzyonu yaratır.

Ramsoy, çok yönlü bir üretim ajansıdır, bireyler ve şirketler için birçok misyon gerçekleştirmektedir. stüdyo çekimleri, kurumsal   film çekimi, etkinlik film çekimi, kurumsal tanıtım filmi çekimi, kurumsal fotoğraf çekimi, kurumsal iç iletişim filmi çekimi, drone hava çekimi.

Faaliyetlerinin çeşitliliğinin sentezi, bir ayrıntının yanı sıra bir duyguyu veya bir eylemi de yeniden yorumlayabilmeleri için özgün bir görünüm kazanmalarını sağlar. Bir görev sırasında Ramsoy, sanatsal fotoğraf tarzı sayesinde doğal ve canlı bir boyut verirken, ışığa hakim olmamız sayesinde kusursuz bir görüntü kalitesi sağlar.